Skip to main content
film

„Nie uciekniesz od miłości” – ale z seansu może tak

By 1 sierpnia 2021No Comments
Resort to love

Gwiazda filmu – Christina Milian to piosenkarka ze słynnym przebojem „When you look at me” w dorobku. Fot. kadr z filmu dostępnego na platformie Netflix

Nie uciekniesz od miłości

„Resort to Love”
USA, 2021
Obejrzysz na: Netflix

Erice w krótkim czasie posypało się całe życie: narzeczony zostawił ją przed ślubem, a kariera muzyczna legła w gruzach przez głupi incydent. Bohaterka zostaje namówiona przez przyjaciółkę na wakacyjną pracę – śpiewanie dla hotelowych gości na rajskiej wyspie. Czy nowe otoczenie pozwoli piosenkarce odetchnąć od codziennych koszmarów?

***

„Nie uciekniesz od miłości” to wakacyjna komedia romantyczna z pięknymi krajobrazami w tle. Ogląda i słucha się przyjemnie – Ericę gra Christina Milian i wzbogaca seans o covery w swoim wykonaniu. Pozostaje jeden mankament do przełknięcia – postacie w filmie pokazują swoje emocje na poziomie „Looney Tunes”, a fabuła jest mniej zaskakująca od pogoni kojota za strusiem. Polecam wyłącznie osobom zdesperowanym, aby obejrzeć pogodny film bez stresujących wątków (nie ma się czego wstydzić – kino często ma nam coś kompensować!).

Szukasz lekkiej komedii, ale ten film nie trafił Ci do gustu? Spróbuj „Jexi„.