Skip to main content
ranking

Top 5 seriali dla nastolatków

By 28 września 2020No Comments

I dlaczego mam wrażenie, że większość przeglądających ten ranking jest 25+? Nie wstydźcie się, zostanie to naszym sekretem.

Miejsce 5.

Riverdale

Bale licealne co tydzień, romantyczny bohater z miłością do gry na gitarze (i wyglądem Edwarda ze Zmierzchu), zespół muzyczny, cheerleaderki, stylowe outfity. Kto by się przejmował fabułą.

PS Jest naprawdę ckliwie – wytrzymałam 1 sezon, ale niczego nie żałuję.

Miejsce 4.

  1. powodów

Nietypowa formuła serialu w tym gatunku. Historię opowiada dziewczyna, która popełniła samobójstwo. Jest ciekawie, bo naprawdę chcemy się dowiedzieć, dlaczego się zabiła.

Miejsce 3.

Sex Education

O seksie zawsze dobrze się słucha, a w tym wypadku Netflix popisał się na 6 rysem bohaterów, zdjęciami, kostiumami i dialogami. Na 1 sezonie nie poprzestaniesz.

Miejsce 2.

I am not OK with This

Jak gdyby bycie nastolatką  było niewystarczająco trudne, Sydney odkrywa, że ma supermoce, nad którymi nie panuje. Są pryszcze, pierwszy seks, nastoletnie związki i trochę grozy. Jest naprawdę dobrze.

Miejsce 1.

Teen Wolf

Na pierwszym miejscu serial, który odstaje od swoich poprzedników, bo jest nie tylko dla młodzieży. Zupełnie uzależnia wszystkich dorosłych, z którymi o nim rozmawiałam. Wraz z kolejnymi sezonami staje się coraz bardziej mroczny, wciągający – dojrzewa wraz z widzem. Początkowo historia opowiada o chłopaku, który przez ugryzienie staje się wilkołakiem. Po kilku sezonach to komediowy thriller fantasy.