Skip to main content
ranking

Top 4 seriale na jesienna chandrę

By 28 września 2020No Comments

Wychodzisz z domu – ciemno. Wracasz – ciemno. Nic Ci tak nie poprawi humoru, jak te seriale.

Zobacz TOP 4 seriale, które pomogą Ci wyjść z jesiennej chandry!

Miejsce 4.

Modern Family

Pozwól się olśnić pięknej Sofii Vergarze i przypomnieć staremu, dobrego Bundy’emu (Ed O’Neil), że jest dobry i nie taki stary.

Amerykański serial komediowy kręcony w formie „Ukrytej prawdy”. Jest lekko, na poziomie i naprawdę zabawnie. Jeśli uważasz, że Twoja chandra będzie trwała długo to spoko – nakręcono 11 sezonów.

Miejsce 3.

How I Met Your Mother

Nowojorski architekt, ma pecha w miłości. Z pomocą przychodzą mu jednak przyjaciele. O tym, że w końcu mu się uda, widz wie od początku – główny bohater opowiada dzieciom, jak poznał ich matkę. Historia ciągnie się na 9 sezonów.

Miejsce 2.

Big Bang Theory

Trzech nerdów wie wszystko na tematy nauki, ale są zupełnymi głąbami, jeśli chodzi o obcowanie z kobietami. Czy uda im się w końcu „zaliczyć” randkę? Brzmi banalnie, ale sitcom został wielokrotnie (i słusznie) doceniany. Historia już się zakończyła – ma 12 sezonów.

Miejsce 1.

That ‘70s Show

Kultowe sceny z tego serialu młode pokolenie zna z kwejków itd. Zupełnie niewymagająca rozrywka, świetne kostiumy i sympatyczna obsada każdego wyciągnie z ponurego nastroju. To propozycja nr 1!