Skip to main content
ranking

Top 3 seriale po których chętniej skoczysz na siłownie

By 28 września 2020No Comments

Większość z nas to zna. Oglądasz Rocky’ego i następnego dnia wybiegasz w szarym dresie tylko po to, żeby przy Żabce zorientować się, że w sumie niepotrzebnie wybiegłeś bez respiratora, więc może lepiej skoczysz na hot doga. Są pozycje, które motywują nas do ruchu i jeśli właśnie takiego kopa dziś potrzebujesz – sprawdź ten ranking!

Miejsce 3

Glee

Dobra, kto po obejrzeniu tego musicalu nie ma ochoty wskoczyć w trampki i wytupać Shout!, może mieć problem z odbiorem seriali w ogóle. Naprawdę energetyzująca pozycja, która może zainspirować do zapisania się na kurs tańca. Poza tym to perełka dla wszystkich melomanów.

Miejsce 2

Warrior nun

Główna bohaterka przez większość młodego życia jest przykuta do łóżka. Wskutek piekielnych okoliczności wreszcie staje na dwóch nogach i odkrywa nadludzką siłę. To wyolbrzymiona historia wszystkich leniuszków zalegających przed kanapą, którzy zaczynają korzystać ze swojego multisporta. W serialu pokazane są fajne sceny walki – mogą Cię zachęcić do tego, by poznać swoją moc.

Miejsce 1

Iron Fist

Serial nie jest wysokich lotów, ale to STALOWA pozycja, jeśli chodzi o FIT MOTYWACJĘ! Zgłoście się, jeśli po obejrzeniu 2 odcinków nie mieliście ochoty zacząć medytować, przerzucić się na wegetarianizm i podjąć próby lewitacji.