Skip to main content
rankingserial

TOP seriale na Wielkanoc: wybierz 1 z 5 propozycji na maraton świąteczny

By 4 kwietnia 2021No Comments

Gdy już znikną żurki z talerzy, a wszystkie czekoladowe zające stracą uszy, możesz w spokoju odejść od stołu i przejść do gwoździa wieczoru: maratonu świątecznego! Zobacz, które seriale najlepiej komponują się z sałatką jarzynową i Twoim humorem.

1. Przesłodziły Cię czekoladowe jajeczka, kurczaczki, świąteczne karteczki i small talki z rodziną. Pomoże Ci tylko…

„Ray Donovan”
2013-2020, USA
Obejrzysz na: HBO GO

W tym serialu znajdziesz gruby motyw kapłański, więc z czystym sercem polecam wystartować w Wielkanoc. Tytułowy bohater pomaga celebrytom zamiatać trudne sprawy pod dywan. Z czasem niezwykłe umiejętności musi zacząć wykorzystywać we własnej rodzinie, połączonej skomplikowanymi, lecz mocnymi relacjami. Serial idealny na binge-watching. Pełnych 7 sezonów czeka na Ciebie na HBO GO.

 

2. Punkt 1 mówi o Tobie, ale Raya Donovana już widziałeś/-aś. W takim razie złap zajączka w serialu…

„Stewardesa”
2020, USA
Obejrzysz na: HBO GO

Serial detektywistyczny, który cały czas trzyma w napięciu. Szerzej o fabule przeczytasz tutaj. Jest tylko 1 sezon, więc zdążysz obejrzeć całość w Wielkanoc.

3. Czy serio wszystko musi być z HBO GO? Nie. Zobacz…

„Kalifat”
2020, Szwecja
Obejrzysz na: Netflix

Czy nastolatka żyjąca w nowoczesnym społeczeństwie może dobrowolnie przejść na islam? Historia pokazuje problem walki z ISIS z innej perspektywy.

4. Rodzinne spotkania przypominają Ci, przed czym tak uciekałeś/-aś (lub uciekasz!) całe nastoletnie życie.

„Ginny i Georgia”
2021, USA
Obejrzysz na: Netflix

Różowa okładka nie zwiastuje, z jakim wciągającym i dobrze zbudowanym serialem mamy do czynienia. HIT tego roku – zaczęłam oglądać to z wielką powściągliwością, a utonęłam już w pierwszym odcinku.

5. Nie masz nic przeciwko świętom. Ale ile można?

„To nie jest OK”
2020, USA
Obejrzysz na: Netflix

O cudach trochę inaczej zobaczysz w typowym serialu dla nastolatek. Zaskakująco słabe oceny zwiastują, że ten tytuł znajduje się u Ciebie na liście odrzuconych. Niesłusznie – daj mu szansę. Podobno jest denerwująca lektorka, więc szybka rada ode mnie – oglądaj z napisami. Zawsze.

Żadna z powyższych propozycji nie przypadła Ci do gustu? Zobacz inne pokręcone rankingi tutaj.